کفپوش ورزشی ، جهان کفپوش 

کفپوش ورزشی | جهان کفپوش ، کفپوش ورزشی با کیفیت بالا جهت استفاده در سالن ها و باشگاه های ورزشی می باشد. این کفپوش ورزشی در دو نوع تاتامی و لاستیکی تولید شده و هر کدام با توجه به ویژگی هایشان دارای کاربرد خاصی می باشند.

کفپوش تاتامی مناسب جهت استفاده در سالن های ایروبیک و سالن ورزش های رزمی می باشد. نرمی و انعطاف پذیری این کفپوش ورزشی باعث حفظ ایمنی ورزشکاران می گردد تا هنگام انجام حرکات ورزشی آسیبی به آن ها وارد نشود. در واقع به دلیل خاصیت ارتجاعی این کفپوش ها نوعی ضربه گیر به حساب می آیند. کفپوش تاتامی به راحتی قابل نصب است به این صورت که قطعات پازلی آن در هم قفل می شوند. رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های گوناگون و آج های مختلف از ویژگی های این کفپوش می باشد. کفپوش تاتامی ورزشی کاملا بهداشتی، ایمنی و استاندارد بوده و دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی و همچنین گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشد. این کفپوش ها به دلیل ضد آب بودن به راحتی قابل شستشو بوده و به راحتی خشک می گردند. این کفپوش ها دو رو آج بوده و پس از استفاده از یک سمت آن می توان از طرف دیگر آن نیز استفاده نمود.

کفپوش ورزشی لاستیکی کفپوشی محکم و مقاوم بوده و قابلیت تحمل وزن های بالا را دارد. به همین دلیل مناسب جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی می باشد تا در اثر وزن بالای وزنه ها و دستگاه های بدنسازی آسیبی نبیند. این کفپوش در رنگ، ضخامت و ابعاد متنوع تولید شده و به راحتی قابل نصب می باشند. ضد آب بودن این کفپوش ها شستشوی آن ها را نیز راحت کرده است. نکات و استاندارد های لازم در تولید این کفپوش رعایت شده و این کفپوش دارای گواهی استاندارد می باشد.

کفپوش ورزشی لاستیکی در باشگاه های بدنسازی و کفپوش ورزشی تاتامی در سالن ورزش های رزمی و سالن ایروبیک قابل استفاده می باشند.
 
ویژگی های کفپوش ورزشی تاتامی :

    ایمنی و استاندارد
    رنگبندی متنوع
    ابعاد و ضخامت گوناگون
    سبک و قابل حمل
    بدون سطوح خراشنده
    ضد آب و قابل شستشو
    نصب راحت به صورت پازلی
    دارای خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری
    دو رو آج و قابلیت استفاده از هر دو سمت کفپوش

 
ویژگی های کفپوش ورزشی لاستیکی:

    محکم و با دوام
    مقاوم در برابر ضربه،باد، آفتاب
    مقاوم در برابر باران و برف
    ضد آب و قابل شستشو
    رنگبندی متنوع
    ابعاد و ضخامت مختلف
    به صورت قطعه ای

 


  •   نوشته شده توسط : admin
  •   بازدید : 227
  •   تاریخ انتشار :  17 دی 1397, 11:55